Zpravodajství

Princi Charlesovi straší ve věži

Středem zájmů následníka trůnu momentálně není anglická koruna, ale anglická strašidla. V jeho víkendovém sídle ve Walesu prý totiž straší.

Nelibá historie domu se píše už od roku 1845, kdy v jeho útrobách našla smrt dvě mladá děvčata. Uhořela při záhadném požáru. Bohužel to nebyla jediná tragická úmrtí, která má zvláštní dům a jeho okolí na svědomí. O pětaosmdesát let později utonul v rybníčku, nacházejícím se na 192 hektarů rozsáhlém pozemku patřícímu k zámku, synek ze sousedství.

V roce 1996 zde našel smrt i otec původního vlastníka. Nesešel se ani rok s rokem a do kamenné zdi okolo panství narazilo auto jednoho ze sousedů, který následkům zranění na místě podlehl. Duše všech těchto zemřelých se prý stále procházejí po chodbách domu a dávají o sobě vědět. Princ Charles si proto ve svém víkendovém sídle za 1,5 milionu euro, což je asi 42 milionů korun, příliš neodpočine.

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz