Zpravodajství

Miro Žbirka se zlobí

Miro Žbirka se zlobí
Zdroj: 2media.cz

Oblíbený slovenský zpěvák se rozzlobil na slovenskou televizi. Po velmi úspěšném roce, ve kterém vydal cédéčko a koncertoval po celém Slovensku, má pro něj jednu jedinou nabídku – dělat fakíra v zábavném pořadu.

„Pět let se mi nikdo ze slovenských televizí neozval a to i přesto, že máme za sebou velkou šňůru koncertů po celém Slovensku k pětadvacetiletému výročí mého zpívání. A najednou volají ze Slovenské televize. Řekl jsem si, no vida, konečně si všimli, že ještě žiju (smích). Jenže pak mi málem vypadl telefon z ruky. Úplně vážně se mne zeptali, jestli bych nepřišel do nějakého zábavného pořadu, ve kterém bych měl vystoupit jako fakír. Chápete? Ležet na hřebíkách!" vyprávěl s notnou dávkou ironie v hlase Miro Žbirka.

Loňský rok byl pro tohoto zpěváka opravdu velmi úspěšný. Vypravil se na turné napříč rodným Slovenskem, které se setkalo s velmi pozitivními ohlasy jak fanoušků, tak i kritiky. Vydal CD Dúhy a k tomu i DVD The Best Of Tour. Českou republiku čeká Mekiho turné letos. Máme se jistě na co těšit, jeho úvodní píseň k seriálu Ordinace v růžové zahradě „Stačí dát jen dech" se u nás stala velkým hitem.

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ředitelství silnic a dálnic čelí kybernetickému útoku

Ředitelství silnic a dálnic se v úterý ráno stalo terčem kybernetického útoku. Nefungují webové stránky http://rsd.cz/ a dopravní informace na http://dopravniinfo.cz/. Ředitelství silnic a dálnic o tom informovalo na twitteru. V ranních hodinách nefungovala ani bezplatná asistenční informační linka pro řidiče. "Bezpečnost a dohled především nad dálniční sítí byl a je zajištěn. Izolované od kybernetických rizik, a tedy v plném provozu jsou systémy mýta a bezpečnostní a dohledové systémy řízení tunelů," uvedlo ředitelství. Kybernetickým útokem se momentálně zabývá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Krátká zpráva

USA úspěšně testovaly hypersonické zbraně, tvrdí americké letectvo

Americké letectvo v pondělí oznámilo úspěšně provedený test hypersonické zbraně. Ta měla letět až pětinásobnou rychlostí zvuku. Uvedla to agentura Reuters. Test provedlo letectvo v sobotu na pobřeží jižní Kalifornie. USA není jediným státem, který hypersonické zbraně testuje či používá. Rusko je použilo ve válce na Ukrajině. Podle tvrzení USA má hypersonické zbraně testovat i Čína, ta to však popírá.

Píše se na Deník.cz