Zpravodajství

Tři Evy v České Miss - fotogalerie finálové dvanáctky

Je jich dvanáct a spojuje je krása. Od 24. února, je bude znát celá republika. Řeč je o finalistkách České Miss 2007, které se na konci února utkají o nejvyšší titul.


Dvanáctka finálových krásek je už téměř měsíc na světě. Dámy se nyní pečlivě připravují na soutěž, pilují svá vystoupení a zlepšují, co se dá. Však už v semifinále dívky excelovaly například v baletním vystoupení, různých tanečních kreacích, hudebně nadané krásky zase zaujaly hrou na kytaru či na klavír. "Volné disciplíny byly pěkně připraveny a byly také velmi působivé," komentovala tehdy ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Jména finalistek skrývají tři "E"
Spolu s Maláčovou hodnotili výkony semifinalistek i režisér finálové show České Miss Petr Soukup, dramaturgové Radan Dolejš a Vítek Pokorný a také dvorní fotograf České Miss 2007, zpěvák Peter Nagy. Českou Miss 2006 Renatu Langmannovou vystřídá na pomyslném trůnu některá z těchto dívek: Sára Aschenbrennerová, Eva Čerešňáková, Lilian Sarah Fisherová, Lucie Hadašová, Blanka Javorská, Tereza Kozáková, Monika Krpálková, Eva Machů, Marcela Pražáková, Michaela Řeháková, Svatava Spurná, Andrea Šopovová či Eva Vašková. Pozorní čtenáři odhalí, že se tři krásky jmenují stejně. Nechme se překvapit, jak si se třemi Evami orgnaizátoři poradí.

Nejen porota m právo říci svůj názor. Do boje o titul České Miss se mohou prostřednictvím SMS zapojit i samotní diváci. Finálovou dvanáctku si proto pořádně prohlédněte v naší videogalerii a 24. února nezapomeňte své favoritce fandit. Českou Miss vysíláme na našich obrazovkách v přímém přenosu.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz