Zpravodajství

S pistolí přepadl směnárnu

S pistolí přepadl směnárnu

Maskovaný lupič v podvečer přepadl směnárnu ve Slavonicích a čerpací stanici v Dačicích na Jindřichohradecku. Obsluhující ženy vytáhl ven, kde do nich kopal a mířil na ně revolverem. Z benzinky si odnesl přes 50 tisíc korun. Policie po lupiči stále pátrá.

Zdroj: TV Nova

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po tomto nebezpečném pachateli, řekl mluvčí jindřichohradecké policie Jaroslav Beran.

Násilník v obou případech napadl obsluhující ženy, údajně je vytáhl ven z provozovny, tloukl a kopal je a hrozil jim revolverem. Ve Slavonicích se o loupež pokusil v 17:00, vyrušil ho však svědek, proto zmizel.

Za půl hodiny se incident podle stejného scénáře odehrál v Dačicích, kde si lupič vymohl peníze a uprchl. "Není vyloučena účast dalšího pachatele," uvedl Beran.

Podle popisu, který má policie k dispozici, je lupiči 40 až 45 let a je zhruba 180 centimetrů vysoký. Byl oblečený do modré nebo černé bundy, šedých či černých kalhot, na hlavě měl černou pletenou čepici a k maskování zřejmě použil černou punčochu. Jakoukoli informaci policie uvítá na lince 158.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz