Zpravodajství

Je libo ping-pong pro tři?

Třiapadesátiletý Secil Boyd slavil letošní Nový rok s velkým očekáváním. Během několika měsíců totiž do obchodů přijde jeho vynález: úplně nový typ stolního tenisu.

Jeho TriPong je stůl symetrického, ale poměrně zvláštního tvaru. Výška pingpongového stolu je stejná, jak ji známe, pár rozdílů byste ale našli. Stůl dělí na tři části jakési plexisklové "sítě".

Nápad se v hlavě Secila Boyda zrodil před několika měsíci a nyní už úspěšně jedná s výrobcem. Společnost, která ideu neobvyklé novinky koupila, postavila okamžitě prototyp a její zaměstnanci trojitý ping-pong okamžitě vyzkoušeli.

"Vsadím se s vámi, o co chcete, že přesně za rok už bude tento výrobek velkým hitem," říká pan Boyd. Nápad však není zcela Boydův, prý jej dostal od svého otce, který Secila a jeho bratra učil hrát kulečník. Nechme se překvapit, zda vynález nepřinese zásadní průlom i do vrcholového sportu. Však proč by se nemohly hrát zápasy ve třech?

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz