Zpravodajství

Karel Gott: Minulý rok patřil k nejlepším

Karel Gott: Minulý rok patřil k nejlepším
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Na co sáhne, to se daří a s přibývajícími léty jako by úspěchy přicházely samy. Uplynulý rok směle může Karel Gott ohodnotit kladně. A ačkoli by se mohlo zdát, že dvaatřicátá soška zlatého Slavíka patří k nejdůležitějším trofejím, Karel si více váží úspěchů v osobním životě. Největší štěstí totiž prožívá se svou přítelkyní Ivanou Macháčkovou a dcerkou Charlotte Ellou.

Šťastný otec je na svou nejmladší ratolest náležitě pyšný. "Mám velikou radost, když vidím, jak Charlottka roste a jak se hlásí k životu. Každý den a každý okamžik s Ivankou a dcerkou prožívám naplno. Přiznám se, že se jich nemohu nabažit, je to neskutečně krásné. Jsem prostě velmi šťastný," svěřil se "Zlatý Karel". Rok 2006 byl fantastický.

Vyprodané Vánoce
Zpěvák je s uplynulým rokem mimořádně spokojen. Suverénně obhájil svoji pozici v Českém Slavíkovi a na závěr roku vyprodal několik koncertních síní po celé republice. "Byl to jeden z nejúspěšnějších roků v mém životě. Především mám ohromnou radost, že bylo zcela vyprodané moje předvánoční turné. Myslím, že v současné době, kdy k nám běžně přijíždějí koncertovat světové hvězdy první velikosti, je to unikátní úspěch," usmál se Karel Gott a jedním dechem dodal, že nelení a od konce února zpívá ve velkém programu v zahraničí. Krále české popmusic byste potkali ve čtyřiapadesáti německých a rakouských městech.

Německo ano, doma nic
Německý plán tak vznáší otázku, zda "Mistr" neopomene české fanoušky. "Doma pro tento rok zatím nemám žádné ucelené pracovní plány, všechno je v běhu. Budu prostě dál koncertovat a zpívat," říká s úsměvem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz