Zpravodajství

Srážka kamionů zablokovala novou dálnici

Srážka kamionů zablokovala novou dálnici

Na zbrusu nové dálnici D8 z Ústí nad Labem do Drážďan se stala ve čtvrtek večer tragická nehoda. Při srážce kamionů zahynuli dva lidé. Dálnice byla po 12 hodin blokována. Provoz byl obnoven ráno v 7:00. Byla to první vážná nehoda na nové dálnici.

Zdroj: TV Nova

Nehoda se stala u Řehlovic na Ústecku. Při střetu kamionů dva lidé zahynuli a další čtyři lidé byli zraněni. Dálnice byla uzavřena zhruba 12 hodin, sdělilo Národní dopravní informační centrum.

Čech a Nizozemec nehodu nepřežili

Na dálnici se srazil český kamion s nizozemským. Řidič českého kamionu zemřel, jeho spolujezdec utrpěl zranění. Nizozemský řidič, který nehodu způsobil, zemřel při cestě do nemocnice. Lehce zraněni byli tři lidé jedoucí v nizozemském nákladním automobilu.

Černý den pro české vepře

Dnešní den se zapíše černým písmem do prasečích análů. Vepři dnes utrpěli dvě velké nehody na dvou různých místech v Česku. Jeden z havarovaných kamionů byl totiž plný prasat. Desítky z nich nehodu nepřežily. Některá zahynula, jiná byla nutno přeložit do náhradního kamionu.

Na jiném místě vyhořel vepřín. V Letonicích na Vyškovsku došlo k silnému požáru vepřína, většina prasat však byla zachráněna. Letovičtí tak dopadli daleko lépe než jejich kolegové na dálnici.

První vážná nehoda na D8

Podle severočeské policejní mluvčí Jarmily Hrubešové jde o první vážnou nehodu na nově otevřeném úseku D8 z Ústí na hranice s Německem. Tato část dálnice byla otevřena 21. prosince.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz