Zpravodajství

Neštěstí: Při srážce autobusu s kamionem 20 zraněných

Na Valašsku se v pátek dopoledne odehrála tragická nehoda. Při střetu autobusu s kamionem ve Valašském Meziříčí se zranilo 20 osob. Tři lidi leží v místní nemocnici. Jednu ženu převezli záchranáři s těžkým zraněním do olomoucké nemocnice. Uvedla to Simona Součková.


Ostatní zraněné lékaři průběžně ošetřují v ambulanci. Doprava v Rožnovské ulici, kde k nehodě došlo, je zcela uzavřena a odkláněna na objízdné trasy.

Nehoda se stala na přehledném úseku, přibližně 150 metrů před kruhovým objezdem ve směru na Rožnov pod Radhoštěm. Linkový autobus z dosud nezjištěných příčin sjel do protisměru, kde se čelně srazil s kamionem.

Hasiči z autobusu vyprostili řidiče, který měl poraněné nohy. Muž má pod kolenem zlomenou bércovou kost, oděrky a pohmožděniny, proto je hospitalizován. V nemocnici zůstal také řidič kamionu, jenž má pohmožděniny na břichu a hrudníku. Lékaři v nemocnici hospitalizovali také jednu ženu s otřesem mozku. "Jedná se však o předběžné diagnózy, pacienty čekají další podrobná vyšetření," zdůraznila mluvčí nemocnice s tím, že lékaři zvládají extrémní nápor pacientů velmi dobře.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz