Zpravodajství

Alice Jandová věří ve šťastnou sedmičku

Alice Jandová věří ve šťastnou sedmičku
Zdroj: Korzo

Mohla by být dcerou, ne-li přímo vnučkou naší rockové legendy Petra Jandy, ale Alice s ním jako třetí manželka žije ve šťastném vztahu. Do Nového roku vstoupila s optimismem.

"Věřím na šťastnou sedmičku, takže doufám, že tento rok bude dobrý. Mám vlastně všechno, co potřebuji, takže si nic konkrétního nepřeji. Jen to, aby se v tomto roce nestalo nic tragického, aby se nic zlého v rodině nepřihodilo. Petr má za sebou megaturné po republice. Všechny koncerty byly úplně vyprodané, stejně jako jeho deska Trilogy Tour Olympic 2006, z toho jsem měla velkou radost. Letos se Petr chystá s Olympikem do Austrálie a do Ameriky, tak už jen, abychom byli zdraví," svěřuje se žena Petra Jandy.

Manžela vnímá jako puberťáka
Věkový rozdíl mezi ní a manželem Alice vůbec nevnímá. Obdivuje ho a snaží se pro jeho práci vytvářet příznivé rodinné prostředí. Chce mu vynahradit vše špatné, co ho v životě potkalo. Tragedií si užil už dost, zemřela mu první žena i syn.

"Vůbec Petra nevnímám jako legendu, ale jako člověka stejně starého se mnou. Myslím, že ani on si vůbec neuvědomuje nějaký náš věkový rozdíl, takže žijeme úplně normálně. Vždyť on je vlastně puberťák, jen v trošku starší schránce. Zaslouží si, aby teď prožil šťastné roky," říká přesvědčivě půvabná tmavovláska.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz