Zpravodajství

Diazová a Timberlake hlásí rozchod!

Diazová a Timberlake hlásí rozchod!
Zdroj: Korzo

Po čtyřech letech se definitivně rozpadl jeden z mediálně nejostřeji sledovaných párů světového showbyznysu. Justin Timberlake, kterému bude 31. ledna šestadvacet, a o devět let starší herečka Cameron Diazová se rozešli. Naznačuje to alespoň americký týdeník Star, který tak usoudil z chování obou celebrit v posledních týdnech.

Původně měli podle listu dostupných informací společně trávit Vánoce u Justinových rodičů v Memphisu, Tennessee. Tam však dorazil bývalý zpěvák skupiny N´Sync sám, Cameron dala přednost dovádění s kamarádkami na sjezdovkách v coloradském středisku zimních sportů Vail. Justin svátky zase trávil s přáteli návštěvami nočních klubů, kde se prý nechoval příliš zdrženlivě. Na otázku jednoho z nich, co by jeho počínání řekla Cameron, odpověděl: "Proč ona, to už je ukončená kapitola..."

Vzhledem ke skutečnosti, že Cameron Diazová patří mezi deset nejlépe placených hollywoodských hereček a Timberlake k největším osobnostem současné světové pop-music, ani jeden z nich patrně nezůstane dlouho na ocet. Na losangeleskou premiéru filmu Alpha Dog, v němž hraje jednu z významných rolí, přišel Justin v doprovodu pětadvacetileté zpěvačky Veroniky Finnové, která ho už na jaře roku 2002 utěšovala po rozchodu s Britney Spearsovou. O Cameron se zase spekuluje, že se během natáčení komedie The Holiday sblížila s partnerem před kamerou Judem Lawem.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz