Zpravodajství

Český Copperfield vyčaroval v Peci sníh

Český Copperfield vyčaroval v Peci sníh
Zdroj: Korzo

Nejznámější český kouzelník Pavel Kožíšek (36), mistr světa ze Světového poháru bavičů, si nejprve vyčaroval Divadlo kouzel v Líbeznicích u Prahy, pak ženu, syna Matyáše, poté byt i svatbu, a teď dokonce v Peci pod Sněžkou sníh.

"Závěr roku byl po mne hektický, protože jsem připravoval velkou show na Silvestra a také jsem oslavoval už druhé výročí pořadu Magická esa ve svém Divadle kouzel v Líbeznicích. A tak jsem si teď odjel se ženou a synem Matýskem odpočinout do Pece pod Sněžkou a především si zalyžovat. Ale tam byl jenom bílý poprašek a žádný sníh. Tak jsem si ho ve středu vyčaroval. Lanovka začala jezdit a všichni jsme si zalyžovali. A kromě lyžování chodíme plavat do bazénu. Budeme tu až do devátého ledna, tak doufám, že se sníh udrží," svěřuje se úspěšný kouzelník, absolvent oboru kulturologie na Filozofické fakultě.

Připravuje představení s Václavem Vydrou
Jeho show Magická esa jsou stále vyprodána, proto v nich bude po příjezdu z Krkonoš pokračovat. Ale zároveň připravuje nový pořad, ve kterém bude vystupovat s Václavem Vydrou.

"Představení jsem nazval Vydra v novém kožíšku. Mám Vaška Vydru moc rád, je to výborný herec, má šmrnc i charisma a také talent pro čarování. V pořadu budeme spolu nejen dělat všelijaké lumpárny, ale především budeme kouzlit. Takže tancovat v mé podívané nebude, ale zato slibuju, že bude velice talentovaně čarovat. Až se přítomní budou divit," dodává Pavel Kožíšek.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz