Zpravodajství

Český Copperfield vyčaroval v Peci sníh

Český Copperfield vyčaroval v Peci sníh
Zdroj: Korzo

Nejznámější český kouzelník Pavel Kožíšek (36), mistr světa ze Světového poháru bavičů, si nejprve vyčaroval Divadlo kouzel v Líbeznicích u Prahy, pak ženu, syna Matyáše, poté byt i svatbu, a teď dokonce v Peci pod Sněžkou sníh.

"Závěr roku byl po mne hektický, protože jsem připravoval velkou show na Silvestra a také jsem oslavoval už druhé výročí pořadu Magická esa ve svém Divadle kouzel v Líbeznicích. A tak jsem si teď odjel se ženou a synem Matýskem odpočinout do Pece pod Sněžkou a především si zalyžovat. Ale tam byl jenom bílý poprašek a žádný sníh. Tak jsem si ho ve středu vyčaroval. Lanovka začala jezdit a všichni jsme si zalyžovali. A kromě lyžování chodíme plavat do bazénu. Budeme tu až do devátého ledna, tak doufám, že se sníh udrží," svěřuje se úspěšný kouzelník, absolvent oboru kulturologie na Filozofické fakultě.

Připravuje představení s Václavem Vydrou
Jeho show Magická esa jsou stále vyprodána, proto v nich bude po příjezdu z Krkonoš pokračovat. Ale zároveň připravuje nový pořad, ve kterém bude vystupovat s Václavem Vydrou.

"Představení jsem nazval Vydra v novém kožíšku. Mám Vaška Vydru moc rád, je to výborný herec, má šmrnc i charisma a také talent pro čarování. V pořadu budeme spolu nejen dělat všelijaké lumpárny, ale především budeme kouzlit. Takže tancovat v mé podívané nebude, ale zato slibuju, že bude velice talentovaně čarovat. Až se přítomní budou divit," dodává Pavel Kožíšek.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz