Zpravodajství

Muž zemřel v převráceném jeřábu

Muž zemřel v převráceném jeřábu
Zdroj: TV Nova

Rozebírání silážní jámy v bývalém zemědělském areálu v Kurdějově na Břeclavsku skončilo tragédií. Při přesunu betonových panelů se totiž se sedmatřicetiletým mužem převrátil dvacetitunový jeřáb a uvěznil ho v kabině.

"Před příjezdem byl zajištěn, že to rameno nekleslo ještě víc a nezmáčklo ho, ale potom jsme museli povolit jeřáb, aby se ta kabina uvolnila, protože byla namačkaná na tom betoně," uvedl velitel zásahu Martin Drda.

Muže tlak rozmáčkl a usmrtil

Uvězněného muže se podařilo vyprostit až po více než hodině. i přes snahu lékařů ale krátce po svém vysvobození na následky těžkých zranění zemřel. Muže usmrtil tlak rozmačkané kabiny. Proč k neštěstí došlo, se zatím vyšetřuje.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz