Zpravodajství

Lucie Bílá bude sedět za krkem Ondřeji Soukupovi

Lucie Bílá bude sedět za krkem Ondřeji Soukupovi
Zdroj: Korzo

Mimořádné pracovní plány má pro rok 2007 zpěvačka Lucie Bílá (40). Do tvorby nových projektů se vrhla, sotva dozněly poslední silvestrovské petardy. Už tento týden začala pracovat na svém novém a dlouho očekávaném CD.

"Nové album je jednou z mých letošních priorit. Strašně se už zase těším na spolupráci s Ondrou Soukupem a Gábinou Osvaldovou. Tento týden jsme začali intenzivně na projektu pracovat a jednu písničku už máme dokonce natočenou. Budu Ondřejovi sedět za krkem jako klíště a nepustím ho, dokud nebude natočených všech dvanáct úžasných písniček," svěřila se tiskové agentuře Korzo Lucie Bílá.

Píše novou knihu
V roce 1998 napsal novinář Jefim Fištejn společně s Lucií Bílou knížku Teď už to vím a jedním z jejích kmotrů byl nynější prezident Václav Klaus. Po devíti letech se Lucie rozhodla v literární tvorbě pokračovat a nová kniha spatří světlo světa již letos. Jmenovat se bude Jen krátká návštěva potěší.

"Knížku dělám opět s Jefimem Fištejnem, člověkem, s nímž si báječně rozumím. Bude tam hromada zajímavých věcí a velká část bude věnována mému oblíbenému malíři Vladimíru Komárkovi, jehož obrazy miluji a mám jich doma tolik, že už se mi nové nikam nevejdou," líčí obsah knihy Lucie Bílá. "Rozhodla jsem se být letos skutečně velmi plodná v práci. Mám velké plány. Pokud bychom to shrnuli, tak je to nové CD, velké turné, nový muzikál, chci televizím nabídnout svůj nový pořad, jehož scénář je už hotový, a vlastně je připraven i první díl. Je toho hodně a přiznám se, že se na práci strašně těším," dodala zpěvačka, jejíž dobrou náladu prý letos nezkazí ani výmysly bulvárních plátků.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz