Zpravodajství

Harrison Ford se s novým Indiana Jonesem vrátí do mládí

Po dlouhých letech spekulací a průtahů je konečně jasno. S natáčením čtvrtého dílu filmové ságy o Indiana Jonesovi se začne ještě v letošním roce a do kin by měl přijít na jaře 2008. Dohodli se na tom producent George Lucas, režisér Steven Spielberg a představitel titulní role Harrison Ford.

Důvod, proč chtějí pokračovat, je zřejmý: předchozí snímky série (nazvané Dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a chrám zkázy, Indiana Jones a poslední křížová výprava), které se v kinech objevily v 80. letech minulého století, přinesly zisk 1,1 miliardy dolarů a stále tvůrcům ještě vydělávají.

Díky čtvrtému dílu se současně čtyřiašedesátiletý Harrison Ford stane po Sylvesteru Stalloneovi, který oživil svého Rockyho, druhým hollywoodským hercem, který se v pokročilém věku vrací k postavě, jež se stala jeho druhým já.

"Na spolupráci s někdejšími kolegy se už moc těším," přiznává Harrison Ford. "Trochu jsem přibral v pase, tak nevím, jestli mi původní kalhoty od kostýmu ještě sednou, ale Indianův klobouk si pořád nasadím bez obtíží."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz