Zpravodajství

Banka vydala kreditní kartu kočce

Banka vydala kreditní kartu kočce
Zdroj: Korzo

Výmluvy bankovního domu, který spravuje její finance, že zpoždění v proplácení účtů je způsobeno řadou bezpečnostních opatření zavedených ve prospěch klientů, nakonec popudilo Katherine Campbellovou z australského Queenslandu natolik, že se rozhodla tvrzení finančníků prověřit. Tím, že požádala o vydání druhé kreditní karty. Nenechala ji však vystavit na sebe, ale na jistého Messiaha Campbella, jak se jmenuje její kocour.

Bank of Queensland žádosti vyhověla, vyřídila ji přímo kosmickou rychlostí a navíc bez vědomí majitelky účtu jejímu držiteli přiklepla úvěrový limit ve výši 4200 australských dolarů, což v přepočtu činí přes 117 tisíc korun.

"Skutečnost, že kocouru Messiahovi kreditka skutečně došla, mě ohromila," přiznává Katherine Campbellová a dodává, že od té doby si láme hlavu, v čem vlastně spočívají ta moderní bezpečnostní opatření, které mají uchránit vklady klientů před vytunelováním. Nic na tom nemění skutečnost, že finanční ústav se jí za lehkomyslné počínání omluvil a okamžitě po zveřejnění celé záležitosti nechal kocourkovi kartu zablokovat.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz