Zpravodajství

Policie: přesný popis pachatele pedofilních přepadení

Jak už jsme vás informovali, pražští kriminalisté pátrají po dosud neznámém pachateli sexuálně motivovaných trestných činů. Podezřelý muž se od počátku října 2006 v osmém a devátém pražském obvodu dopustil celkem čtyř zatím zadokumentovaných trestných činů.

Ve dvou případech se jedná o trestný čin pohlavního zneužívání, třetí skutek kriminalisté kvalifikovali jako znásilnění ve stadiu pokusu a v posledním, čtvrtém, se pachatel dopustil dokonaného trestného činu znásilnění.

Za oběti uvedených trestných činů si pachatel vždy vytipoval osoby nezletilé, kdy nedělal rozdíly, zda se jadná o dívku či chlapce. Ty neznámý pachatel vždy následoval do domu, do kterého vcházely a zde je sexuálně obtěžoval. Jakékoliv informace k osobě hledaného mohou občané sdělit na telefonní čísla 974 826 470, 974 826 539, 731 553 156, nebo na linku tísňového volání.

Popis neznámého pachatele:
· muž ve věku kolem 35-40 let
· střední, 170-180 cm vysoké postavy
· tmavé vlasy
· modré oči
· v obličeji bledý, mírně zarostlý (cca dvoudenní strniště)

Popis oblečení: oblečen chodí do monterkové kombinézy modré barvy, prošívaná s černými trojúhelníky, na hlavě nosí kšiltovku tmavé barvy (pravděpodobně hnědou), na nohou nosí sportovní obuv-tenisky, někdy mívá přes monterkovou kombinézu, která je mírně zašpiněná i světlou mikinu bez kapuce.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz