Zpravodajství

Policie: přesný popis pachatele pedofilních přepadení

Jak už jsme vás informovali, pražští kriminalisté pátrají po dosud neznámém pachateli sexuálně motivovaných trestných činů. Podezřelý muž se od počátku října 2006 v osmém a devátém pražském obvodu dopustil celkem čtyř zatím zadokumentovaných trestných činů.

Ve dvou případech se jedná o trestný čin pohlavního zneužívání, třetí skutek kriminalisté kvalifikovali jako znásilnění ve stadiu pokusu a v posledním, čtvrtém, se pachatel dopustil dokonaného trestného činu znásilnění.

Za oběti uvedených trestných činů si pachatel vždy vytipoval osoby nezletilé, kdy nedělal rozdíly, zda se jadná o dívku či chlapce. Ty neznámý pachatel vždy následoval do domu, do kterého vcházely a zde je sexuálně obtěžoval. Jakékoliv informace k osobě hledaného mohou občané sdělit na telefonní čísla 974 826 470, 974 826 539, 731 553 156, nebo na linku tísňového volání.

Popis neznámého pachatele:
· muž ve věku kolem 35-40 let
· střední, 170-180 cm vysoké postavy
· tmavé vlasy
· modré oči
· v obličeji bledý, mírně zarostlý (cca dvoudenní strniště)

Popis oblečení: oblečen chodí do monterkové kombinézy modré barvy, prošívaná s černými trojúhelníky, na hlavě nosí kšiltovku tmavé barvy (pravděpodobně hnědou), na nohou nosí sportovní obuv-tenisky, někdy mívá přes monterkovou kombinézu, která je mírně zašpiněná i světlou mikinu bez kapuce.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz