Zpravodajství

Talmanová: Ano, jsem těhotná! Kdo je otcem ale není důležité

Talmanová: Ano, jsem těhotná! Kdo je otcem ale není důležité
Zdroj: TV Nova

Lucie Talmanová dnes naší televizi potvrdila, že čeká dítě. Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny ale nechce hovořit o tom, zda je otcem dítěte premiér Mirek Topolánek.Ten včera oficiálně přiznal, že odešel od manželky a bydlí s Talmanovou. Spekulace o jejím těhotenství se objevily tento týden.

"Bohužel už mi nezbývá nic jiného než to potvrdit, proč říkám bohužel, měla jsem jinou představu," říká Talmanová. Partnerka premiéra Topolánka nechtěla o těhotenství mluvit, dokud nebude mít jistotu, že je dítě zdravé. Média ji ale předběhla. Je to pocit smíšený, jak obrovského štěstí, tak přirozeného strachu. Kolem 40 jsou potřeba provést genetické testy, po 35. roku věku matky stoupá riziko genetických vad.

Veřejným tajemstvím je, že otcem dítěte může být ženatý premiér Topolánek

Ten to sice nepotvrdil, k těhotenství své partnerky ale už dříve řekl, že Lucie Talmanová o otci svého dítěte nechce mluvit. "Já myslím, že ta informace není důležitá," odpověděla Talmanová na otázku, zda je otcem dítěte opravdu premiér. Když TV Nova řekne, že je to Mirek Topolánek, bude lhát? "Pro mě je ta informace pouze moje, já vám k ní komentář nedám," odpověděla Talmanová znovu.

Premiér včera oficiálně oznámil, že odešel od manželky Pavly Topolánkové

Přitom ho ještě před 5 dny doprovázela na obědě u prezidenta. Přiznal, že bydlí se svou kolegyní z ODS. Lucie Talmanová nám také řekla, že je připravená být svobodnou matkou, na pohlaví miminka jí nezáleží.

"Prioritou je pro mě zdraví moje a především mého dítěte, jestli to bude holčička nebo chlapeček je přeci úplně jedno," dodává. Schůze tady v Poslanecké sněmovně chce Lucie Talmanová řídit dál. Nebojí se, že by funkci místopředsedkyně sněmovny s těhotenstvím a mateřstvím neskloubila.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz