Zpravodajství

Libuška a Pepa Vojtkovi plánují dítě tak do dvou let

Libuška a Pepa Vojtkovi plánují dítě tak do dvou let
Zdroj: Korzo

Frontman skupiny Kabát a muzikálový zpěvák Pepa Vojtek (41) tvrdí, že k zásadnímu rozhodnutí Nový rok nepotřebuje. Proto ani na konci roku neplánuje žádná předsevzetí. Stejně tak nepotřebuje v kalendáři nápis Silvestr, aby se šel napít a pobavit s kamarády.

Jeho přátelé přiznávají, že po svatbě s o sedmnáct let mladší tanečnicí Libuškou Hůlkovou se Josef Vojtek značně zklidnil a bujaré večírky, kdy tekl alkohol proudem, jsou minulostí. Populární rocker také tvrdí, že je v novém manželství velmi šťastný a rodina je pro něj na prvním místě. Se svou ženou se prý rozhodně nenudí, ačkoliv s ní tráví spousty času a velmi často se sejdou i při práci - na jevišti.

„Vztah s Libuškou máme velmi kvalitní, všechno nám v rodinném životě vychází, takže nic není problém. To ale neznamená, že budu hned tvrdit, že teď plánujeme miminko, pak druhé... Nechci nic předbíhat, necháme to osudu," prohlásil Pepa Vojtek, který má z prvního manželství devatenáctiletého syna a s herečkou Sabinou Laurinovou čtyřletou dceru Valentýnku..

Oba spokojení novomanželé si ale uvědomují, že biologické hodiny přece jen tikají, a hlavně Libuška po miminku prý moc touží. Pepa si ale myslí, že když mohou mít děti šedesátníci, tak přece jen zase není kam spěchat. „Do dvou let by to ale mělo být, protože třiačtyřicetiletý otec, to ještě ujde," dodal ale nakonec se smíchem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz