Zpravodajství

Česká móda, které tleská celý svět

Přehlídka Czech Bene Fashion v New Yorku se setkala s takovým úspěchem, že se ji tvůrci rozhodli představit i českému publiku. Do konce ledna si tak v pražském Studiu LR můžete prohlédnout práce tří začínajících českých návrhářek a Beaty Rajské.


Expozice reprezentuje výběr z modelů Hany Zárubové, Moniky Drápalové a Denisy Nové. Díla Liběny Rochové jsou zprostředkována jen na fotografiích Jiřího Turka. „Moje modely, až na jeden, bohužel zůstaly v New Yorku pro únorovou výstavu v Czech National Building," omlouvá nepřítomnost svých šatů Liběna Rochová.

Kolekci Hany Zárubové dominují sportovní motivy. Monika Drápalová zase představuje své romanticky laděné šaty a Denisa Nová na svých avantgardních černobílých róbách zdůrazňuje ženskost. Modely i fotografie si můžete prohlédnout vždy od pátku do neděle od 10 - 18 hodin.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Píše se na Deník.cz