Zpravodajství

Zbyněk Drda bude mít brzy své album

Zbyněk Drda bude mít brzy své album
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Fanoušci a fanynky vítěze třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar Zbyňka Drdy, těšte se! Už v březnu si budete moci koupit jeho debutové album. Deska bude obsahovat vedle skladeb domácích autorů i několik písní ze zahraniční produkce.

Producentem alba se stal Honza Horáček, který se Zbyňkem pracoval při nahrávání obou dosud vydaných singlů k soutěži - společné písně desítky finalistů „Máme svůj cíl" i finálové skladby „Srdce pátrají". Právě v těchto dnech dává Zbyněk Drda spolu s Honzou Horáčkem dohromady repertoár. Album bude obsahovat skladby s českými texty a možná také bonusy v angličtině. Převzaté skladby, které Zbyněk Drda zpíval v soutěži, však na albu nenajdete.

Nahrávání desky je plánováno na leden a únor, na domácím trhu se objeví poslední týden v březnu. Vedle nahrávání debutové desky čeká sympatického zpěváka práce ve zkušebně s novou skupinou. S ní potom Drda vystoupí na několika hudebních festivalech a vybraných open-air akcích.

V současné době se také pilně pracuje na podobě oficiální webové stránky Zbyňka Drdy, jejíž spuštění se plánuje na první týden v únoru.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz