Zpravodajství

Kylie Minoque je zpět!

Kylie Minoque je zpět!
Zdroj: Korzo

Po těžké nemoci se na scénu vrací princezna světové popmusic Kylie Minoque. Má za sebou úspěšné turné Showgirl, na kterém dokázala, že jí nemoc nevzala nic z její krásy a energie. Kylie se nevrací s prázdnou. Během vystoupení v Sydney natočila živák „Kylie Showgirl – Homecoming Live“.

Koncert v Austrálii byl druhým vystoupením turné, které kritika hodnotila víc než kladně. „Kylie je stále popovou princeznou. Potvrdila to svojí famózní show." Doslova se rozplýval deník Daily Mirror.
The Sun Herold byl z Kylie nadšen obdobně: „Skvělý návrat popové princezny na pódium. Startovací show v Sydney nebyla nic menšího než triumfální."

Aktuální deska Kylie Showgirl - Homecoming Live mimo jiné obsahuje také speciální verzi hitu Kids, kterou Kylie zpívala na pódiu se svým starým kamarádem Bonem Voxem.

V současné době Kylie pracuje na zbrusu novém studiovém albu. Na turné zahrála už jednu novou píseň s názvem White Diamond. Tu napsala a nahrála spolu newyorskými Scissor Sisiters.

A dobrá zpráva na konec! Nová deska Kylie Showgirl - Homecoming Live u nás vyšla právě dnes...

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz