Zpravodajství

Rozparovač přestřihl metr u padesátky - video

Rozparovač přestřihl metr u padesátky - video

AKTUALIZOVÁNO - Vašo Patejdl má za sebou už čtyři větší hudební počiny na Slovensku, Jack Rozparovač je jeho první muzikál, který uvede česká scéna. A obsazení má velkolepé. Však prvně na muzikálová prkna vstoupí Hana Zagorová.


Do premiéry muzikálu Jack Rozparovač zbývá přesně 50 dní, a tak účinkující dnes přestřihli na padesátém článku metr a nadělili si dort ve tvaru CD. Ten totiž symbolizoval muzikálové album, jež se dnes objevilo na pultech a předběhlo tak premiéru. Divadlo Kalich představení uvede 27. února.

Album obsahuje třináct skladeb a jeden bonus. Na svět jej přivedl skladatel Vašo Patejdl, autor libreta Ivan Krečmar a Martin Hrdinka. Na CD zní teskné písně od Sabiny Laurinové a překvapivě od Jiřího Langmajera i muzikálově rozverné sborové kousky. Mezi písněmi vyniká hlas představitelky doktorky Gity z Ordinace v růžové zahradě. Daniela Šinkorová září společně s Romanem Vojtkem například v duetu Už lásku znám. Muzikál zdobí zpěvačka Hana Zagorová, již ke spolupráci na muzikálu "přemluvila" píseň Žádám, bože náš.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz