Zpravodajství

Pojišťovna štěstí pokřtí druhou knihu

Pojišťovna štěstí pokřtí druhou knihu
Zdroj: TV Nova

Původní televizní seriál, nebo chcete-li "velký televizní román" Pojišťovna štěstí, jehož prvních 13. dílů uvedla televize Nova na podzim 2004 a letos odvysílala jeho druhou řadu, se dočkal také své druhé knižní podoby. A právě tento svazek bude příští týden s velkou slávou pokřtěn.

Natáčení třetí řady Pojišťovny štěstí začalo 9. října 2006. Do chvíle, než ji budete moci zhlédnout na obrazovce TV Nova, vám může právě tato knížka být milou společnicí, v níž vždy najdete své oblíbené hrdiny a jejich příběhy.

V této knize je potkáte všechny a díky ní budete společně s nimi znovu prožívat jejich vzlety i pády, jejich vítězství i prohry. Budete se s nimi moci radovat, stýskat si, plakat, i se smát, a to třeba i mnoho let poté, co padne poslední klapka třetí seriálové řady.

Stáhněte si seriál Pojišťovna štěstí

Chcete-li se se svými hrdiny druhé řady setkat v pohodlí domova, stáhněte si jednotlivé díly z naší videopůjčovny. Další informace o seriálu najdete na www.pojistovnastesti.cz.

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz