Zpravodajství

Na "silnici smrti" v Blansku zemřela mladá žena

Na "silnici smrti" v Blansku zemřela mladá žena

Na hlavním tahu z Brna do Svitav dnes došlo k tragické dopravní nehodě. Srazily se tu dvě protijedoucí auta. V jednom z nich jela pravděpodobně celá rodina. Mladá žena nehodu nepřežila. Muž a desetileté dítě byli odvezeni do nemocnice s těžkými poraněními hlavy.

Zdroj: TV Nova

K tragické dopravní nehodě došlo dnes v noci na hlavním tahu z Brna do Svitav. Jeden automobil tu pravděpodobně předjížděl v nepřehledném úseku. V tu chvíli se na kluzké vozovce srazil s protijedoucím vozem. V jednom z aut cestovala zřejmě celá rodina. Mladá žena na místě zemřela. Otec a desetileté dítě byly s vážnými zraněními hlavy odvezeni do brněnské nemocnice. Posádka druhého automobilu vyvázla bez zranění.

Obě auta byla naprosto zdemolována. Jejich vraky hasiči odklízeli dvě hodiny. Doprava tu byla poté na několik hodin omezena. Auta tudy mohla projíždět pouze kyvadlově.

Řešení problémového úseku: nová rychlostní silnice

Místní lidé této silnici přezdívají "silnice smrti". Dopravní nehody se tu odehrávají poměrně často. Často bývají i tragické. Řešení situace se nabízí v podobě výstavby nové rychlostní silnice. Ta je ostatně již dlouhou dobu plánovaná.

 

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz