Zpravodajství

Policie stíhá ženu, která opařila syna horkou vodou

Policie stíhá ženu, která opařila syna horkou vodou
Zdroj: TV Nova

K neuvěřitelnému případu došlo loni v prosinci. Žena šla sprchovat svého syna a spletla si vodovodní kohout. Dvacetiměsíční chlapec na následky opaření zemřel. Žena mu však neposkytla potřebnou pomoc. Tento týden byla obviněna z ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci.

 

Chlapec utrpěl popáleniny na 65 procentech těla. Žena mu přesto neposkytla potřebnou pomoc a nepřivolala záchrannou službu. Tu zavolala až druhý den ráno a tvrdila, že na sebe chlapec zvrhl varnou konvici. Vzhledem k závažnosti stavu byl chlapec ihned převezen na kliniku popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Zde se ho ale přes veškerou péči nepodařilo zachránit.

Táborští kriminalisté včera zahájili trestní stíhání této devětadvacetileté ženy z Táborska, a to za trestný čin ublížení na zdraví a neposkytnutí pomoci.

Policie ČR
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz