Zpravodajství

Herci seriálu Ulice to umí pěkně rozjet

Novoročním večírkem vstoupil seriál Ulice do dalšího roku svého fungování. Seriálová Ingrid – Jana Sováková a Eva Boháčová – Markéta Tanner velkolepý večírek zahájily a odstartovaly tak večer plný překvapení.


Tím největším se pro mnohé stal odchod šéfa projektu Radka Bajgara, „S odchodem už straším od podzimu, ale teprve teď přišla ta správná chvíle. Mým úkolem bylo postavit Ulici na nohy a troufám si říct, že dnes už pevně stojí. Seriál Ulice je v dobrých rukou lidí, kterým bezmezně věřím," řekl dojatý Radek Bajgar.

Večírek si nenechala ujít spousta celebrit. Potkali jsme na něm dokonce i Petra Maláska s manželkou Danou Morávkovou a synem Péťou. „Nejsem večírkový typ, ale sem tam mě ve společnosti potkáte," smál se sympatický klavírista. Dušanu Kleinovi dělala společnost nejedna herečka a také neodmyslitelná dýmka. Ljuba Krbová se se Zdenou Hadrbolcovou nejvíc těšily na krátký minifilm s názvem „Co se na obrazovku nevešlo".

Při projekci tohoto filmu se život v baru doslova zastavil. Ondřej Pavelka se snažil zasednout místo v první řadě, prý aby nejlépe viděl, ale bránili mu v tom všudypřítomní fotografové. Ovšem i ti při vtipných skečích a hereckých přebreptech, foťáky nakonec odložili. Největší úspěch sklidila Jaroslava Obermaierová, seriálová paní Nyklová, která na obrazovce působí jako zdatná prodavačka, ale mimo kameru svádí věčný boj s obsluhou pokladny.

Nejvíc to slušelo Janě Sovákové a Markétě Tanner, které celým večírkem provázely. Jak to s nimi i ostatními hrdiny seriálu dopadne v tomto roce? To nám nikdo nechtěl prozradit, takže nezbývá, než každý všední den zasednout před sedmou hodinou k televizní obrazovce. Prý se ale máme na co těšit.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz