Zpravodajství

Jessica Simpson přichází s novou deskou

Jessica Simpson přichází s novou deskou
Zdroj: Sony BMG

Jessica Simpson převálcovala hudební, módní, kosmetický a zábavní průmysl. Tato talentovaná umělkyně, která se líbí všem, se stala mezinárodní hvězdou a zatím se nezdá, že by jí docházel dech...

Už v pondělí, 12. února to všem jejím českým fanoušků potvrdí její nové album s názvem A Public Affair, jehož americká premiéra proběhla koncem loňského srpna. Jessica se může pochlubit autorstvím deseti z třinácti plánovaných skladeb, které jsou produkovány nejžádanějšími producenty v oboru jako je Lester Mendez, Jimmy Jam & Terry Lewis, Cory Rooney, Scott Storch a Stargate.

Album věrně odráží Jessičin růst po lidské i hudební stránce a předvádí širokou škálu hudebních vzorů, které ji ovlivnily. Najdeme zde rychlé taneční skladby, balady a úžasný cover skladby „Let Him Fly", kterou původně nazpívala její oblíbenkyně Patty Griffith.

Jessica, která se narodila a vyrůstala v Dallasu v Texasu, začala svojí uměleckou kariéru vystoupeními se známými gospelovými umělci jako je Kirk Franklin, God's Property a Ce Ce Winans. Její nezaměnitelný hlas a jedinečný popový sound zaujaly šéfa společnosti Columbia Records a poté, co se zúčastnila turné s chlapeckou kapelou 98 Degrees, vtrhla v roce 1999 na hudební scénu se svým debutovým albem Sweet Kisses. Tento debut, který byl asociací RIAA oceněn dvojitou platinovou deskou, obsahoval obrovský průlomový hit „I Wanna Love You Forever", který se dostal na 3. příčku hitparády Hot 100 časopisu Billboard.

Na svém kontě má dále album Irresistible (2001), čtyřnásobně platinové album In This Skin (2003), po němž následovala deska Rejoyce: The Christmas Album (2004).

Má za sebou už i zkušenost před televizní i filmovou kamerou. V roce 2003 rozjela Jessica reality show na MTV nazvaná Newlyweds: Nick & Jessica, která měla obrovskou sledovanost. Svůj filmový debut si odbyla ve filmu Mistři hazardu z roku 2005, u jehož se podílela také na soundtracku. V současné době Jessica dotočila svůj další filmový projekt - Rande měsíce.

Jessica se také věnuje charitě. Stala se mezinárodní mladou velvyslankyní organizace Operation Smile. Naposledy se účastnila její mezinárodní lékařské mise v Nakuru v Keni, kde pomáhala týmu dobrovolníků s lékařským vyšetřením více než 280 dětí, které přijely ze vzdálených oblastí s nadějí, že budou moci podstoupit chirurgický zákrok, který napraví deformace jejich obličeje a změní jim život.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz