Zpravodajství

Miss ČR ukázala semifinalistky

První lednový víkend byly v Brně a Praze vybrány v neveřejných konkurzech semifinalistky Miss České republiky 2007. Prezident soutěže Miloš Zapletal si krásky pochvaloval.

Nejen že Zpletala potěšilo, že se na konkurzech objevilo několik výrazných osobností, ale prozradil také: „Začínám si všímat, že dívky mají rok od roku lepší postavy, a velice vítám také fakt, že jejich znalost angličtiny se stává běžným standardem," dodal spokojeně.

V odborné porotě zasedl Miloš Zapletal a Hanka Hotová z pořádající agentury APK./2, dále plastický chirurg Jan Měšťák, majitelka modelingové agentury Milada Karasová a fotograf Ondřej Pýcha. Dvě dvanáctky vybraných dívek poputují ještě na semifinále do Českých Budějovic nebo do Brna. Dívky ze západu republiky se 21. ledna utkají v MISS BOHEMIA v KD Metropol České Budějovice a soutěžící z východu země 2. února v MISS MORAVIA v brněnském Bobycentru.

Na obou semifinále, která odmoderuje tradičně Jan Čenský, vystoupí Lucie Bílá a sestra Miss World Taťány Kuchařové Livie Kuchařová. Ze semifinálových kol postoupí tři vítězky přímo do celostátního finále a dalších 6 dívek do Malého finále, které se uskuteční 20. února v Kulturním domě Písek. Na konci Malého finále uvidí veřejnost poprvé všech 12 finalistek Miss ČR 2007.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz