Zpravodajství

Bára Basiková pracuje na tajném projektu

Bára Basiková pracuje na tajném projektu
Zdroj: Korzo

S velkými plány i optimismem vykročila do letošního roku zpěvačka Bára Basiková (43). Uplynulých nepříliš veselých dvanáct měsíců poznamenal její rozchod s manželem Jaromírem Pizingerem. Všechno ale nyní nasvědčuje tomu, že tato pozoruhodná osobnost české hudební scény všechny problémy úspěšně překonala a začíná žít nový život.

"Ještě před koncem minulého roku jsem dostala celou řadu nabídek na nové projekty. Teď mám čas na vybírání a jejich zvažování. Zároveň zkouším v divadle Ta Fantastika hru Produkt. Jde ovšem o velké překvapení, a tak zatím nechci nic bližšího prozradit. Podle letité divadelní pověry se nepodaří kus, se kterým se herci chlubí dopředu. A na tomhle mi hodně záleží. Mám i několik hudebních nabídek, mezi nimiž nechybí ani muzikály a dvě nabídky na nové CD. Kromě toho budu samozřejmě dál koncertovat se formací Precedens. Turné ale nepřipravujeme. Tradičně žádné speciální šňůry neděláme a raději hrajeme průběžně celý rok," prozradila tiskové agentuře Korzo Bára Basiková.

Relaxuje spánkem
Mnoho mladších dívek závidí zpěvačce její téměř dokonalou postavu. Zatímco mnoho žen se snaží vylepšit pomocí mnohdy drastických diet, Bára Basiková tyto metody odmítá. "Nejlepší relaxací je pro mě aktivní odpočinek v přírodě, dostatek pohybu a spánek. To funguje úplně spolehlivě," usmála se zpěvačka. "Kromě toho navštěvuji salon, kde používají metodu na formování postavy norskou metodou bailine, kdy člověk v klidu leží a hubne díky speciálně vyvinutým svalovým stimulátorům, které jsou řízeny nejmodernější počítačovou technikou. Klasické dietám moc nevěřím," dodala.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz