Zpravodajství

Madonna namíchla Brity opraveným zeměpisem

Madonna namíchla Brity opraveným zeměpisem
Zdroj: Korzo

Obyvatele ostrovního impéria, nad nímž v minulosti "slunce nezapadalo" a které si zvolila za svou náhradní vlast, až do morku kostí urazila americká zpěvačka Madonna. V rámci promočního turné k uvedení animovaného snímku Arthur And The Invincibles totiž projevila až urážlivé neznalosti britského zeměpisu.

"Anglie je jen malé země, existuje v ní pouze jedno větší město, a to je Londýn," prohlásila osmačtyřicetiletá stálice na nebi světové pop-music v rozhovoru pro jednu americkou televizní stanici. Působí to podle ní problémy především celebritám, jako jsou princ William s Kate Middletonovou, nebo ona sama.

"Když se v Londýně stanete středem pozornosti veřejnosti, nemáte šanci se před ní nikde ukrýt," říká a dodává, že díky spoustě velkoměstských aglomerací mají ve Spojených státech VIP osobnosti lepší možnosti ztratit se v davu.

Britský tisk k jejím výrokům poznamenává, že přílišné zaujetí pro kabalu a studium příslušných knih zpěvačku zřejmě zaměstnává natolik, že během mnohaletého pobytu na ostrovech ještě neslyšela o velkoměstech, jako jsou Bristol, Manchester či Liverpool. Nebo že by jen na základce při hodinách zeměpisu nedávala pozor?

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz