Zpravodajství

Lucie Vondráčková - zpěvačka s titulem

Lucie Vondráčková - zpěvačka s titulem
Zdroj: Korzo

Lucie Vondráčková (26) je úspěšná nejen ve své pěvecké a herecké kariéře, ale nezapomíná ani na své vzdělání. Po absolvování filozofické fakulty ji záhy čeká titul doktora filozofie.

"Mou prioritou není jenom úspěch na jevišti nebo v šoubyznysu. Snažím se také rozšiřovat si svůj všeobecný kulturní obzor. Proto jsem se pečlivě učila cizí jazyky, proto všechna ta moje studia," říká cílevědomá Lucie.

V současné době ale Lucie žije víc než školou divadlem. Dokonce i film Kvaska režisérky Mirjam Landové, kde ztvárnila hlavní ženskou roli, se odehrává v muzikálovém divadle.

"Muzikálů je poslední dobou v divadlech na můj vkus až moc. Ale práce v nich mne odjakživa fascinovala," říká zpěvačka a vyjmenovává své role: "Morgana v Excaliburu, Eliška v Tajemství, Hanka ve Starcích na chmelu, bylo to všechno skvělé, a zároveň velká dřina. Natočit film o tom, jak se takový muzikál dává do kupy, jak vzniká a jaké problémy mu kříží cestu, mi proto připadalo hodně zajímavé a naprosto na místě. Mirjam Landová sama dva muzikály v divadle režírovala, takže ve filmu nejsou takové ty přibližnosti, kterým by stejně nikdo nevěřil. Prostě tenhle film je pro lidi, kteří rádi sledují nejen pozlátko, ale i to, jak k němu lidé doklopýtávají. A moje postava Karin, ta mě vysloveně baví! Je to holka, na kterou musí všichni kolem pomalu měnit názor, což je nepohodlné. Radši si přece lidi předem zařadíme a nedáme jim šanci, i když je pravda jiná. Ale kdo se nevzdá, vyhraje," dodává přesvědčeně Lucie Vondráčková.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz