Zpravodajství

Jak bydlet v roce 2007?

Jak bydlet v roce 2007?
Zdroj: TV Nova

Na pražském výstavišti budete moci od příštího měsíce navštívit několik výstav o bydlení. Nevíte si rady s koupí domu nebo bytu? Případně už byt máte a lámete si hlavu, jak jej zařídit? Odpovědi na všechny otázky naleznete na výstavě Bydlení 2007.

Tato výstava se během své existence stala nejvyhledávanější prezentací nových projektů bydlení v Praze a okolí. Probíhá současně s výstavou Pragointerier - new design. Pod jednou střechou tedy naleznete vše o nemovitostech, interiéru a také bytových doplňcích. Poradí vám, jak nejlépe postupovat při pořizování bytu či domu, rekonstrukcích nebo zařizování. Pakliže vás téma bydlení zajímá, nenechte si tuto výstavu ve dnech 1 - 4. února ujít.

 

Ve dnech 22 - 24 února se na Výstavišti Praha - Holešovice uskuteční další výstava, která se tematicky věnuje bydlení. Panelový dům a byt -bude jistě zajímat všechny, kdo v paneláku bydlí, nebo si chtějí panelový byt pořídit.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz