Zpravodajství

Kluzké silnice potrápily řidiče ve středních Čechách

Kluzké silnice potrápily řidiče ve středních Čechách

Kluzké vozovky značně potrápily motoristy ve středních Čechách. Hromadná nehoda devíti aut zablokovala na více než čtyři hodiny dopravu mezi Slaným a Prahou. Na Berounsku se dokonce odehrála nehoda, při níž zemřela jedna žena.


Na sjezdu na rychlostní silnici R7 u obce Knovíz na Kladensku se na zledovatělé vozovce nejdříve srazilo sedm aut a do nich pak vrazila dvě další. Jedna z účastnic nehody utrpěla lehké zranění. Příčinou srážky bylo nepřizpůsobení jízdy stavu vozovky. Uvedla to mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová.

Smrt na Berounsku

Tragická dopravní nehoda se stala mezi Cerhovicemi a Kařezem na Berounsku. Na místě zůstali dva těžce zranění. Ženu se přes veškeré úsilí zachránit nepodařilo a na místě zemřela. Muže s vážným úrazem hlavy, zhmožděným hrudníkem a poraněným ramenem převezl vrtulník do nemocnice v Praze.

Na Příbramsku zasahovali záchranáři u tří havárií. Jedna z nich se stala u Milína, kde byly tři lehce zraněné osoby a jeden pacient s pohmožděným hrudníkem. Všichni byli převezeni do příbramské nemocnice. Skončily tam i dvě děti, které se lehce zranily při nehodě mezi Rožmitálem pod Třemšínem a Roželovem.

Další nehoda se stala u Senomat na Rakovnicku. Tři pacienti s lehčím zraněním skončili na chirurgické ambulanci rakovnické nemocnice.

Na Mladoboleslavsku záchranáři vyjížděli ke dvěma dopravním nehodám, nakonec se obešly bez zranění. Na Benešovsku a Kutnohorsku u havárií zasahovat nemuseli.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz