Zpravodajství

Ronaldo se zamiloval na zubařském křesle

Fanoušci v jeho vlasti po léta přezdívali brazilské hvězdě fotbalového klubu Real Madrid Ronaldovi "koňský chrup". Kvůli předkusu a zřetelné mezeře mezi předními zuby. Strach z návštěvy stomatologické organice však byl u třicetiletého sportovce až dosud silnější než touha po dokonalém zjevu.

Nadarmo se však neříká "odříkaného chleba největší krajíc". Krátce před Vánocemi se Ronaldo při návštěvě Ria de Janeiro přece jen odvážil usednout do zubařského křesla a do ošetřující lékařky Eriky Abreuové se na první pohled zamiloval.

"Začali se stýkat i soukromě a během několika dní se z nich stal milenecký pár," informuje brazilský deník O Globo. Před ukončením dovolené jí Ronaldo koupil letenku první třídy do Evropy a v Madridu, kde společně od Silvestra žijí, jí nechal na vlastní náklady zařídit moderní stomatologickou ordinaci.

"Zřejmě už má dost milostných románků s mediálně známými modelkami a televizními moderátorkami," hodnotí nový vztah populárního sportovce list Estado de Sao Paulo, "a hledá si ženu pro život." Do jaké míry je toto proroctví pravdivé, ukáže až čas.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz