Zpravodajství

Nezletilá: Byla jsem znásilněna více muži

Kriminalisté prošetřují případ, který se zřejmě stal v noci z úterý na středu. Neznámí pachatelé prý naložili do fiatu 14letou dívku, pak ji znásilnili. Informaci o policejním vyšetřování potvrdila našemu serveru středočeská policejní mluvčí Soňa Budská.

Neznámí pachatelé zřejmě dívku na kladenské autobusové zastávce násilím donutili, aby si sedla do jejich vozu. Odvezli ji ve směru na Prahu. Poté ji podle tvrzení oběti několikrát znásilnili. "Mohu potvrdit, že dívka měla pohlavní styk," sdělila našemu serveru Budská.

Nyní případ vyšetřují kriminalisté.

Znásilnění není ojedinělým jevem. V úterý byl za znásilnění dvou žen odsouzen na 13 let za mřížemi 33letý Petr Ryba. Proti rozsudku se ale může odvolat. (více zde)

 

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz