Zpravodajství

Roger Waters z Pink Floyd už prodává lískty do Sazka Areny

Člen legendární skupiny Pink Floyd Roger Waters míří do Prahy. To, co už od listopadu hlásala Rogersova domovská stránka, konečně potvrdila i pořadatelská agentura. Sazka Arena má na vystoupení tohoto hudebníka rezervovaný 13. duben.

Podle interpretových stránek měl být předprodej vstupenek do Sazka Areny zahájen už v půli prosice, pořadatelská agentura Interkoncerts ale kolem Rogersova jména téměř dva měsíce  mlžila. Podle aktuálnách zpráv si můžete zakoupit lístek v předprodejích od čtvrtka 18. ledna. Cena se však nedrží při zemi. Za žijící legendu budou muset fanoušci sáhnout hlouběji do kapsy. Lístky k stání začínají na 1 290 Kč, nejdražší k sezení jsou k mání za necelé dva tisíce.

Turné bude celé věnováno Watersově tvorbě z dob Pink Floyd, ale také jeho skladbám ze sólové dráhy. V pražské Sazka Aréně zazní hity z desky Dark Side Of The Moon a samozřejmě i další legendární skladby v podání muže, který všechny zásadní alba složil a otextoval.
Interkoncerts
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz