Zpravodajství

Pojišťovna štěstí má svou druhou knihu

Pojišťovna štěstí má svou druhou knihu

Tvůrci veleúspěšného seriálu televize Nova Pojišťovna štěstí včera pokřtili druhý díl stejnojmenné publikace. Knihu napsala podle scénáře Evy Papouškové Jana Vašínová.


Režisér Jiří Adamec a scenáristka Eva Papoušková se zhostili rolí kmotrů. „Knize bych přál minimálně tolik čtenářů, jako má seriál Pojišťovna štěstí diváků," řekl režisér. „Myslím, že se kniha paní Vašínové povedla a bude stejně čtivá jako ta první," zhodnotila publikaci scenáristka Eva Papoušková.

Na křtu se sešla celá řada slavných lidí. „Jsem moc ráda, že Pojišťovnu máme i v psané podobě, myslím, že je to ideální četba před spaním," smála se Michaela Ochotská, představitelka Krásné Ediny. Šampaňským si přišla ťuknout Kateřina Brožová, seriálová Dagmar Krausová, Nikol Štíbrová alias Karolína Krausová, nebo taky Markéta Pokorná - sekretářka Jiřinka.

Zazněla i píseň k filmu, ovšem tentokrát v podání finalistky soutěže Česko hledá SuperStar Karolíny Pavlíkové a semifinalisty Jaroslava Parčiho. Zábava trvala až do velmi pozdních hodin, protože takovou knihu je třeba pořádně oslavit. „Těší nás, že vydáváme již druhý díl Pojišťovny. První se setkal s velkým úspěchem a já hádám, že ani tentokrát tomu nebude jinak," řekl spokojený Petr Dobrovský z nakladatelství Knihy Dobrovský.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz