Zpravodajství

Chtěli se dát vydražit, ale přišli o syny

Chtěli se dát vydražit, ale přišli o syny

Příběh Jitky a Zdeňka Horkých, manželského páru z Třebíčska, který se chtěl kvůli svým třímilionovým dluhům nechat vydražit má další, bohužel smutné pokračování. Zdeněk a Jitka mají obrovské dluhy a kvůli nim se chtěli za milión korun nechat vydražit a rok někomu cizímu sloužit.

Zdroj: TV Nova

Místo vidiny peněz však mají jen další potíže. Bývalý manžel Jitky totiž kvůli jejich špatné finanční situaci zažádal u soudu o své syny - jedenáctiletého Jirku a devítiletého Honzíka a s předběžným opatřením v ruce si je včera vzal k sobě.

"Myslím že jsem schopen je zabezpečit hmotněji," řekl Jan Benáček, bývalý manžel Jitky. Horkým tak zbyl už jen nejmladší Kubík a oči pro pláč.

"Každopádně kluci tam nikdy nechtěli jezdit," uvedla o návštěvách synů u jejich otce Jitka Horká. Kde chtějí být kluci,vědí zatím jenom oni.

Podezřelé jsou podle manželů i okolnosti, za kterých bylo vydáno předběžné opatření. K Horkým si situaci nikdo ze sociálky nebo od soudu zkontrolovat nepřišel a navíc ani námi oslovený právník nevidí opatření jako odůvodněné.

Předběžné opatření nám na okresním soudu v Třebíči odmítli jakkoli komentovat.

Jitka Horká se chce proti předběžnému opatření odvolat a nezbývá jí než čekat na soud. Ten však může být až za několik měsíců, do té doby kluci budou u otce.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz