Zpravodajství

Věštby hollywoodským celebritám

Brali se teprve 18. listopadu loňského roku, přesně sedm měsíců poté, co se jim narodila dcerka Suri. Přesto známé americké jasnovidky, dvojčata Linda a Terry Jamisonové přezdívané Psycho Twins, už nyní předpovídají manželství Toma Cruise a Katie Holmesové neodvratný zánik.

Dvojčata, která již několikrát překvapila Američany svou schopností správně uhodnout, co lidstvo čeká a nemine, vyslovila toto proroctví v rámci televizní The Dr. Keith Ablow Show. "Jejich manželství se rozpadne během nejbližších čtyř, maximálně pěti let," prohlásila na adresu Toma a jeho současné životní partnerky. "Dojde k tomu bezprostředně poté, co Katie přivede na svět druhé dítě!"

Rovněž Britney Spearsovou prý čekají dramatické zvraty. Podle Lindy a Terry se ještě dvakrát vdá, než se definitivně usadí. Jak dlouho jednotlivé svazky budou trvat, však věštkyně nedokázaly říci.

Oproti tomu Angelina Jolieová a Brad Pitt mohou podle nich hledět do budoucnosti bez obav. V nejbližší době prý adoptují další dítě, které bude pocházet buď z Afriky, nebo Kolumbie.

I když světoví odborníci označují jednačtyřicetiletá jednovaječná dvojčata Jamisonovy za šarlatánky, nemohou popřít, že řada z jejich proroctví se překvapivě naplnila. Už v listopadu 1999 sestry předpověděly, že v roce 2002 uskuteční Usáma bin Ládin teroristický útok na Světové obchodní centrum v New Yorku a současně uvedly, že vítězem prezidentských voleb v letech 2000 a 2004 se stane George W. Bush.

Správě také v roce 2002 prorokovaly americkou invazi do Iráku, k níž došlo v březnu následujícího roku, a díky jejich přispění se na jaře roku 2003 podařilo americké policii objevit tělo Laci Petersonové, pohřešované spolu s jejím sedm měsíců starým dítětem od prosince 2002, a usvědčit jejího manžela z brutální vraždy.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz