Zpravodajství

Vítr cloumal i billboardem Hanky Kynychové

Vítr cloumal i billboardem Hanky Kynychové
Zdroj: Korzo

Čtvrteční vichřice způsobila velké starosti nejen mnoha řidičům a majitelům horských chat, ale i známé cvičitelce a propagátorce zdravého životního stylu Hance Kynychové (38). Obří reklamní plachtu, visící nad vstupem do Hančina pražského fitness klubu, ostré poryvy větru málem změnily v smrtící nástroj.

„Když mě správce areálu upozornil, že reklama fitnessu vlaje nekontrolovatelně nad zaparkovanými auty a procházejícími lidmi, polil mě studený pot. A opravdu, nosná konstrukce byla částečně zdemolovaná a plachta ve tmě připomínala zdivočelý paragliding," líčí Hana Kynychová včerejší napjaté chvíle. "Okamžitě jsem zavolala hasiče, ale v tu chvíli mi přišla nečekaná pomoc, klienti fitka, takže jsem mohla poplach odvolat. Naštěstí jsou většinou v opravdu dobré kondici, takže pro ně nebyl problém obří billboard sundat."

Skutečně hrozilo ohrožení majetku i životů lidí, protože v sousedství hlavní dopravní tepny znamenala uvolněná a plápolající reklamní plachta o velikosti 14 x 2,5 metru a při síle větru, který v Praze dosahoval rychlosti až 162 km/h, velké nebezpečí.

Má co slavit
Hanka Kynychová jinak prožívá šťastné období. Prodej její knížky Tajemství životního stylu překonává její původně jen skromné představy. „Celý náklad je prodaný, takže už chystáme dotisk," pochvaluje si Kynychová. Kromě rad zaměřených na hubnutí najdou čtenáři ve knížce i překvapení v podobě DVD s výběrem cvičení z edice Hejbejse.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz