Zpravodajství

Policisté stále neznají příčinu tragédie ve Zlonicích

Policisté stále neznají příčinu tragédie ve Zlonicích
Zdroj: TV Nova

Středočeská policie stále neví, jaká výbušnina včera nad ránem explodovala v rukou 36letého muže ze Zlonic na Kladensku. Výbuch mu utrhl obě ruce a nohu - v kritickém stavu leží na ARU motolské nemocnice.

Policisté přijeli do Zlonic i v pátek odpoledne, aby hledali jakoukoli stopu, která by podivný případ alespoň částečně rozklíčovala.

Policie zatím o případu příliš mnoho neví. Chybí totiž svědci. Kamarád těžce zraněného muže byl v době exploze uvnitř domu a nic neviděl. Muž, kterému láhev vybuchla v ruce, schopen výslechu není.

Láhev podle našich informací neexplodovala náhodou - z navrtaného otvoru vedlo cosi - co připomíná doutnák.

Policie má několik verzí - co za výbuchem může být. Láhev někdo mohl zanechat u domu úmyslně. Policie prověřuje i to, jestli výbušnou směs nevyráběl právě zraněný.

O těžce zraněném muži místní téměř nic nevědí - jen to, že patří k rozvětvené rodině Grunzů. V domě bydlel muž s manželkou a asi čtrnáctiletým synem - prý se sem přistěhoval asi před třemi měsíci.
Vyšetřovatelé zatím nemají zásadní svědectví, které by případ výrazněji posunulo kupředu. Policisté proto čekají na výsledky všech expertíz.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz