Zpravodajství

Příjemný popík na novince Simona Webba

Příjemný popík na novince Simona Webba
Zdroj: EMI

Stává se, že se čas od času rozpadne nějaká kapela, ať je holčičí, chlapecká, nebo mix. Ne všem se pak podaří rozjet úspěšnou sólovou dráhu. Na koho si vzpomenete? Třeba Robbie Williams, George Michael... A? Simon Webbe.

Rodák z Manchasteru, Simon Webbe, byl jednou čtvrtinou R&B kapely Blue. Na sólovou dráhu si zvykal pomalu. Pomohlo mu, že si našel styl, který mu sedl, v němž se dokonale zabydlel. Soukromě si mu říká „urban folk".

Tento čokoládový krasavec vydal v listopadu minulého roku své debutové album "Sanctuary". Deska se setkala s překvapivě pozitivními ohlasy a album se po Evropě díky singlovým hitům "No Worries" a "After All This Time" též slušně prodávala, jen v Anglii se jí prodalo na 700 tisíc kusů.

Simon neusnul na vavřínech a okamžitě začal pracovat na nových skladbách. Jeho práce je u konce a výsledkem je materiál pro novou desku, která právě vychází a jmenuje se "Grace". Nové album obsahuje dvanáct perfektně postavených a zazpívaných písní. V České republice vyjde zítra, v pondělí 22. ledna...

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz