Zpravodajství

Kauza manželů v dražbě pokračuje, přišli o syny

Kauza manželů v dražbě pokračuje, přišli o syny

Již několikrát jsme vás informovali o případu manželů, kteří dali prostřednictvím internetu do dražby sami sebe. Nabízejí tak své služby. Čili prý i svá těla, tedy i sexuální služby. Manželé tímto způsobem chtějí vyřešit svou nemilou finanční situaci. Dostali se totiž do dluhů. Celkem dluží 2 a půl milionu korun. Tento případ nadále pokračuje. Máme pro vás nové informace.

Zdroj: TV Nova

Po zveřejnění tohoto případu se lidem manželů z Budišova na Třebíčsku zželelo. Mnozí jim nabídli pomocnou ruku. Někteří občané se dokonce rozhodli uspořádat v jejich prospěch veřejnou sbírku. Problémy této manželské dvojice se však nedávno ještě prohloubily. 

Kuriózní dražby ve světě

Podobně kuriózní dražbou na pomezí lidské důstojnosti je dražba panenství. I něco takového se v minulosti již stalo. V roce 2003 chtěla vydražit své panenství jedna chilská studentka. Na internetových stránkách uveřejnila svůj inzerát.

Důvodem prý byla potřeba peněz na dokončení studia. Chilská studentka jako počáteční cenu uvedla v přepočtu 13 000 českých korun. Stejný důvod ke stejnému činu vedl i další ženu. I jedna britská studentka se kvůli studiu rozhodla podstoupit prodej svého panenství.

 

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz