Zpravodajství

Kauza manželů v dražbě pokračuje, přišli o syny

Kauza manželů v dražbě pokračuje, přišli o syny

Již několikrát jsme vás informovali o případu manželů, kteří dali prostřednictvím internetu do dražby sami sebe. Nabízejí tak své služby. Čili prý i svá těla, tedy i sexuální služby. Manželé tímto způsobem chtějí vyřešit svou nemilou finanční situaci. Dostali se totiž do dluhů. Celkem dluží 2 a půl milionu korun. Tento případ nadále pokračuje. Máme pro vás nové informace.

Zdroj: TV Nova

Po zveřejnění tohoto případu se lidem manželů z Budišova na Třebíčsku zželelo. Mnozí jim nabídli pomocnou ruku. Někteří občané se dokonce rozhodli uspořádat v jejich prospěch veřejnou sbírku. Problémy této manželské dvojice se však nedávno ještě prohloubily. 

Kuriózní dražby ve světě

Podobně kuriózní dražbou na pomezí lidské důstojnosti je dražba panenství. I něco takového se v minulosti již stalo. V roce 2003 chtěla vydražit své panenství jedna chilská studentka. Na internetových stránkách uveřejnila svůj inzerát.

Důvodem prý byla potřeba peněz na dokončení studia. Chilská studentka jako počáteční cenu uvedla v přepočtu 13 000 českých korun. Stejný důvod ke stejnému činu vedl i další ženu. I jedna britská studentka se kvůli studiu rozhodla podstoupit prodej svého panenství.

 

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz