Zpravodajství

Nova splní sen a možná právě vám!

Nova splní sen a možná právě vám!

Nový program, vysílaný na jaře, bude o obyčejných lidech, kteří touží splnit vysněné přání svým blízkým, pomoci jim vyřešit problém, zkvalitnit život nebo zvýšit šance.


Někomu pomůže operace, jinému střecha nad hlavou, někomu kvalitnější vzdělání, vlastně cokoli. Pomůžeme vám, ale i vy budete pro splnění svého snu muset udělat několik věcí.

Informace jsou na webových stránkách www.nova.cz:
http://www.nova.cz/vasetelevize/?212c=%3Bcast%7E&212e=DO3997

Vytancujte sen pro své nejbližší!

V případě, že máte zájem zúčastnit se castingu a splňujete dané podmínky, neváhejte a přihlaste se. Některé sny jsou nesplnitelné.
Některé však ano.

Pomůžeme vám, ale i vy budete pro splnění svého snu muset udělat několik věcí. Předně svůj sen zformulovat, popsat, umět o něm přesvědčit nás a poté i naše diváky.

Potom zažijete tvrdý taneční tréning za pomoci profesionálního choreografa. Tanečním partnerem vám bude některá ze známých osobností, která vám ze všech sil pomůže získat sympatie poroty i diváků a získat vysněnou výhru.

Musíte být profesionální tanečníci?

Určitě ne. Stačí minimální talent a základní pohybové schopnosti. Mnohem důležitější je odhodlání naučit se nové věci, odvaha, energie.
V případě, že je vám víc než 18 let a máte zájem zúčastnit se castingu, neváhejte a vyplňte náš formulář.

Do kolonky „Detailní popis snu" popište co nejvýstižněji, jaké přání chcete splnit, a popište nám i člověka, kterému chcete pomoci.
Pokud budete vybráni, obdržíte písemné nebo telefonické pozvání na casting konaný v průběhu měsíce února.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz