Zpravodajství

Ženy vybíraly ideálního partnera na víkend

Snad každá příslušnice něžnějšího pohlaví si v hloubi duše vytváří obraz ideálního muže, s nímž by sice nechtěla dennodenně sdílet stůl i lože, nicméně by ji dokázal zaujmout a nadchnout o víkendu či jiných vhodných příležitostech. Zcela volnou ruku dal v tomto směru svým čtenářkám německý ženský časopis Brigitte.

Ve spolupráci s hamburským Institutem Forsa oslovil 1059 zástupkyň slabší poloviny lidstva, které mohly podle své libosti vyjmenovat deset nejdůležitějších vlastností, jimiž by měl oplývat jejich "sváteční" druh. V kategorii pod padesát let věku 61 procent respondentek dalo jednoznačně přednost průvodci se smyslem pro dobrodružství, kterému není cizí žádné rozptýlení. Po peciválovi, jenž umí vytvořit příjemně lenivou domácí atmosféru, toužilo 37 procent oslovených.

Obě diametrálně odlišné skupiny se však shodly v tom, že by se jejich společník neměl v žádném případě zajímat o fotbal a nutit je, aby ho sledovaly na hřišti nebo v pohodlí domova (27 procent), činorodého muže, jenž se umí o všechno postarat, si vysnilo 26 procent žen, o procento méně by pak ocenilo, kdyby se dokázal smířit s tím, že si chtějí na chvíli také odpočinout od jeho přítomnosti.

Příslušnice mladších věkových skupin, respektive 43 procent z nich, by přímo s nadšením uvítaly druha, jenž se rád a s chutí miluje. Pro 17 procent dotázaných bez ohledu na jejich stáří hraje důležitou roli mužský zevnějšek, stejně jako schopnost na čas se odmlčet a pozorně naslouchat partnerce. Představou, že víkendové setkání přeroste ve vážnější a trvalejší vztah, se nechává unášet 10 procent žen. Ovšem i v tomto případě chtějí mít poslední slovo. Rozhodnutí proto nechávají až na poslední možný termín, tedy na další pátek, kdy by mělo dojít k novému setkání.

A jaký byl váš víkend, dámy?....

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz