Zpravodajství

Leona Černá by liposukci nikdy nepodstoupila

Leona Černá by liposukci nikdy nepodstoupila
Zdroj: Korzo

Čerstvá bronzová SuperStar Leona Černá (25) o sobě dobře ví, že má nějaké kilo navíc i to, že na vině jsou u ní rodové dispozice. Odmítá ale spekulace, že by kvůli tomu propadala depresím nebo žila v neustálém stresu. O Vánocích se v jídle téměř neomezovala, až teprve teď, když doznělo vyčerpání ze soutěže Česko hledá SuperStar a svátky jsou minulostí, začala své tělo trápit pravidelným cvičením a zdravou stravou.

Zároveň však Leona zůstává stát pevně na zemi. "Nic se nemá přehánět, tak se jen snažím konzumovat více zeleniny, rozdělit si jídlo do malých dávek a večer už nejíst," svěřila se Leona se svým receptem, jak pokud možno bezbolestně zeštíhlet. Leona také zásadně odmítá polykat pilulky na hubnutí nebo se dokonce podrobit liposukci.
"Přiznám se, že jsem před několika dny viděla video popisující, jak se liposukce provádí a bylo mi z toho na zvracení. Něco takového prostě nepodstoupím," prohlásila rezolutně.

Na randění nemá čas
Leona si přitom uvědomuje, jak moc u zpěvačky záleží na vzhledu i na váze, ale myslí si, že přece jen hrají roli i jiné faktory, jako je hlas nebo herecké kvality. V současné době je tato půvabná černovláska navíc i bez partnera. Jako důvod uvádí nedostatek času: "Nabídky na rande jsem dostala, to ano, ale bylo toho všeho na mě moc."

I když Leona dohání na konzervatoři zameškané zkoušky, věří, že teď už bude mít víc času i na nějakou tu schůzku ve dvou. Při výběru svého protějšku nikdy nevychází z nějakého vyhraněného názoru. "Pro mě musí být především ten muž příjemný, povaha je pro mne mnohem důležitější, než kolik váží nebo co má na sobě. Chtěla bych mít vedle sebe muže, který si v mé mysli dovede vybudovat respekt," prohlašuje Leona.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz