Zpravodajství

Miss ČR 2007 má první finalistky

Na prvním semifinále Miss České republiky 2007, které se pod názvem Miss Bohemia 2007 uskutečnilo v KD Metropol v Českých Budějovicích, vybrala odborná porota první tři finalistky Miss ČR 2007.


V neděli 21. ledna 2007 se v Budějovicích sešlo dvanáct nejkrásnějších dívek západní části republiky, aby se utkaly v tradičních disciplinách - přehlídka, rozhovor, volná disciplina, promenáda v plavkách - a okouzlily diváky i porotu. Nejúspěšnější byla Kateřina Sokolová z Průhonic, která se stala Miss Bohemia 2007, druhé místo s titulem Vicemiss Bohemia 2007 obsadila Lucie Petrišková z Kadaně a korunku II. Vicemiss si odnesla Denisa Přibylová z Písku.

Šest dívek ze čtvrtého až devátého místa bude ještě jednou bojovat o postup do finále 20. února 2007 na takzvaném Malém finále v Domě kultury Písek. Program Miss Bohemia držel bezpečně v rukou zkušený moderátor Jan Čenský, hvězdou večera byla jako vždy bezchybná Lucie Bílá a velkým překvapením prvního semifinále se stala mladičká zpěvačka Livie Kuchařová, sestra Miss World Taťány Kuchařové.

2. února 2007 se ve stejném duchu odehraje také semifinále Miss Moravia v brněnském Bobycentru, kde se představí nejkrásnější dívky východní části země.

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz