Zpravodajství

Ilonu Csákovou čeká osudová láska

Ilonu Csákovou čeká osudová láska
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Horoskopy, numerologie a různé výklady karet, to vše nesmírně láká zpěvačku Ilonu Csákovou (36) a nutno podotknout, že předpovědi jí často vycházejí.

Populární zpěvačka také přiznává, že navštěvovala čarodějnický kurs a do okruhu jejích přátel patří lidé, kteří se zabývají okultními vědami. Při soutěži Česko hledá SuperStar měla například vždy u sebe vzácný africký kámen sugilit pro štěstí. Ilona tvrdí, že kameny mají nesmírnou energii a vždycky má s sebou nějaký v kabelce.

A jaký bude pro Ilonu Csákovou, podle horoskopu, letošní rok se šťastnou sedmičkou na konci? „Bude to pro mne výborný rok, nejen co se týče zdraví, ale i lásky a štěstí," prohlásila sebevědomě s vírou v osud. Na otázku, zda se v předpovědi objevují i vdavky, prohlásila, že nebude až tak konkrétní. "Osudová láska tam ale je, " potvrdila.

Zpěvačce narozené ve znamení Vah bude v otázkách milostného života Venuše nakloněna už koncem února a v první polovině března. Ještě větší charisma jí pak Venuše bude dodávat po většinu listopadu a začátkem prosince. O práci a peníze podle předpovědí nebude mít nouzi po celý rok. Takže fakt, že loni neuspěla v konkurzu do jazzové opery Dobře placená procházka, kterou bude v Národním divadle režírovat světově proslulý Miloš Forman, ji nijak nerozhodil.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz