Zpravodajství

Sázky o Českou Miss

Sázkové kanceláře vypisují kurzy na leccos. Vsadit si můžete na politiku, počasí, tradičně na sport a nyní i na ženskou krásu. Jedna tuzemská sázková kancelář totiž vypsala kurzy na vítězku České Miss 2007.

Šance dvanácti dívek ve finále České Miss 2007, které se uskuteční 24. února, odhadli bookmakeři jedné sázkové kanceláře, kteří vypsali kursy na jednotlivé finalistky. Největší kandidátkou na korunku královny krásy je podle nich Blanka Javorská, kterou charakterizují jako vyšší dívku z Moravy s modrýma očima a hezkým úsměvem. Blanka je podle nich zajímavý typ a kurs na její vítězství je 3:1. Kdyby se tedy stala Českou Miss a někdo na ni vsadil třeba tisíc korun, vyhrál by tři tisíce.

Zvítězit by podle kanceláře mohla i Eva Čerešňáková díky svému velmi optimistickému a oduševnělému výrazu, širokému úsměvu a zářícím očím. Proto vypsali bookmakeři na její vítězství kurs 4:1. Šance dávají rovněž Michaele Řehákové, té přišpendlili kurs 5:1.

Odborníci na kursové sázky vidí velkou favoritku i v Lilian Sarah Fischerové, které přiřkli kurs 6:1. Lilian zaujala zejména svým sportovně-exotickým vzhledem a uhrančivýma očima.
Na Terezu Kozákovou, Lucii Hadašovou a Evu Macků byl vypsán kurs 8:1. Dále následují Eva Vašková a Sára Aschenbrennerová (9:1), nejvyšší kursy tj. nejnižší šance vidí na vítězství přisuzují bookmakeři Tipsportu Monice Krpákové, Andree Šopovové a Svatavě Spurné (shodný kurs 12:1).

Jméno královny krásy, na kterou čeká vedle dalších dárků i cesta kolem světa, se všichni dozvědí v závěru velkolepé finálové show na TV Nova. V tu chvíli budou také vědět sázkaři, zda si napsali na tiket tu správnou krásku. A šťastný bude i jeden z diváků, který se zúčastní hlasování o vítězce prostřednictvím SMS. Bude ho totiž čekat také cesta kolem světa.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz