Zpravodajství

Brněnští kriminalisté zlikvidovali vietnamský gang prodejců heroinu

Brněnští kriminalisté zlikvidovali vietnamský gang prodejců heroinu

Brněnským kriminalistům ze speciální jednotky Toxi se podařilo zlikvidovat vietnamský gang prodejců heroinu. Zatčeny byly čtyři osoby. Mezi nimi i jedna osmnáctiletá dívka. Z celkového množství zadržené drogy by bylo možné vyrobit až 3 000 dávek.

Zdroj: TV Nova

 

Brněnští kriminalisté se zbavili jednoho vietnamského gangu, který ve městě prodával heroin. K prodeji této drogy docházelo přímo na největší vietnamské tržnici v Brně. Zákazníci si sem chodili nejen pro levné oblečení, ale rovněž i pro heroin.

Pomohli dealeři i skrytá kamera

Kriminalisté tento gang dopadli minulý týden. Policie se ke čtyřem zadrženým osobám dostala přes dealery. K jejich dopadení rovněž pomohly i záběry ze skryté kamery.

Třicetigramové hroudy heroinu

Zadržení členů gangu proběhlo dosti rychle. Nožů, které měli pachatelé pro takovou situaci připravené, se nikdo z nich nestačil ani dotknout. Policisté na místě zároveň objevili několik třicetigramových hrud heroinu.

 

 

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz